Düzce’nin Cumayeri ilçesinde bulunan Cumayeri Pakmaya Öğretmenevi’nde wireless şifresinin Atatürk’ün doğum tarihi yapılması çirkin tartışmalara yol açtı. Üstelik tartışmayı öğretmenler çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde Düzce’nin Cumayeri ilçesinde yaşanan olayda öğretmenlerin kullandığı internet wireless şifresinin Ulu Önderimiz Atatürk’ün doğum tarihi yapılması üzerine öğretmenler tartışma çıkardı. Atatürk ile ilgili alaycı ifadeler kullanan öğretmenlerden bazıları ise hakarete varan sözlerle alay etti!

ALAY ETTİLER!

Ajanstürk’e ulaştırılan bilgilerde Ulu Önderimiz Atatürk’e karşı alaycı ve hakaret içeren cümleler kullanan öğretmenlerin ve Düzce Cumayeri Öğretmenevi müdürünün bugün itibariyle Cumayeri Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayet edildiği öğrenildi.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİ İSTENECEK

Yaşanan çirkin olayla ilgili olarak Cumayeri Pakmaya Öğretmenevi’nin güvenlik kamera kayıtlarına başvurulması bekleniyor. Olayla ilgili Savcılığa suç duyurusunda da bulunulacağı öğrenildi.

PARTİ KONGRESİ YAPILMIŞ!

Resmi olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan ve Öğretmenevi olarak hizmet veren kurumda 2019 yılında “Yeniden Refah Partisi” nin kurultayının yapıldığı öğrenildi.